Oferta

Działalność firmy obejmuje produkcję różnego rodzaju wypieków ciastkarskich, takich jak: tortów, ciast deserowych, ciastek, ciasteczek oraz innych słodkości wytwarzanych według tradycyjnych receptur. Tajemnica sukcesu tkwi w połączeniu tradycyjnych technik wytwarzania produktów cukierniczych z wykorzystaniem nowoczesnej technologii. Posiadamy szeroki asortyment przy wyborze produktów. Wspaniałe i piękne torty, liczne rodzaje ciast, ciasteczek na wagę o różnym kształcie i smaku oraz ładnie strojone ciastka deserowe i nie tylko.

Oferujemy wspaniałe i piękne torty strojone i dekorowane wedle uznania klientów w stylu tradycyjnym i angielskim. Liczne rodzaje placków z możliwością zamówienia dowolnych wkładek, mas i składu surowca. Ciastka wagowe o różnym kształcie i smaku pakowane w pudełka tekturowe bądź przezroczyste opakowania plastikowe tzw. „wypraski”. Ładnie strojone ciastka sztukowe, o różnorakim wyglądzie i smaku. Dla osób preferujących mniej słodkie przysmaki firma oferuje: paszteciki z ciasta francuskiego z nadzieniem mięsnym, bądź też pieczarkowym, wyśmienicie przyrządzane pizze oraz paluszki francuskie z kminkiem.

Przygotowujemy indywidualnie każde zamówienie małe, średnie czy duże, na urodziny, komunie, wesela bądź jakąkolwiek inną imprezę okolicznościową. Nasze wyroby można kupić w licznych sklepach, do których je dostarczamy na terenie Jarosławia, Przemyśla, Dubiecka czy innych miejscowości.

Miłe i przyjemne dla nas jako firmy jest widzieć zadowolenie na twarzach klientów, którzy niejednokrotnie wracają i zamawiają powtórnie nasze produkty. Usłyszeć zadowolenie w ich głosie z udanej uroczystości, na której gościły nasze wypieki o tym, że oprócz ładnego wystroju wszystkim również bardzo smakowały.

Zapraszamy!